Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!

Jale Arıkan

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Paylaşım :
Jale Arıkan Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Jale Arıkan Right_bar_bleue

Çalışkanlık :

Aktiflik :

Ülke : Jale Arıkan Flag_t11
Erkek
İş/Hobiler : Spor yapmak
Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk
Ruh Hali : Jale Arıkan Relax10
Takımı : Jale Arıkan 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Rep Gücü : 2147483647

Jale Arıkan Empty
MesajKonu: Jale Arıkan   Jale Arıkan Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 2:53 pm

Jale Arıkan, Almanya'da "Cennet Oteli" ve "Yarış çılgınları" adlı TV dizilerinde "Türk kızı" rolleriyle ün kazandı.
Aslında Türk bir baba ve Rus bir ananın kızı olarak İstanbul'da doğan Jale 22 yıldır Berlin'de yaşıyor. TV'de daha çok yardımcı rollerde görülen genç kadın "Sürekli egzotik Türk kızı rolleri oynamaktan bıktım" diyor. Fakat Alman TV dünyasında çok fazla şansı olmadığını da itiraf ediyor. "İyiler sarışın, kötüler ise esmer ve kötü almanca konuşuyorlar. Benim gibi iyi Almanca konuşan bir Alman-Türk kızına burada yer yok" diye konuşuyor. Babası Seza ionun tıp okumasını istiyormuş. Çevredeki Türkler de babasına Jale'nin TV dizilerinde görünmesine karşı çıkmışlar. "Ama ailem çok hoşgörülü ben de çok dikkafalıydım" diyor Arıkan.Genç kadını en çok rahatsız eden şey ise Berlin sokaklarında onu TV'den tanıyan bazı Almanların yolunu kesip "Neden başörtüsü takmıyorsun?" diye sormaları. "Oysa ben başörtülü Türk kızlarına en az onlar kadar yabancıyım. Ama Almanya'da Türklere karşı önyargılar hala çok kuvvetli" diye yakınıyor.
http://genchtakimi.hareketforum.com

Jale Arıkan
1 sayfadaki 1 sayfası