Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!

14 cm burunlu dede!!!

YazarMesaj
kaansdama
Sen yenisin galiba!!!
Sen yenisin galiba!!!

Paylaşım :
14 cm burunlu dede!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 99914 cm burunlu dede!!! Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
14 cm burunlu dede!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 99914 cm burunlu dede!!! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Erkek
Lakap : yok
Ruh Hali : 14 cm burunlu dede!!! Ac10
Takımı : 14 cm burunlu dede!!! E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0
Rep Gücü : 134

14 cm burunlu dede!!! Empty
MesajKonu: 14 cm burunlu dede!!!   14 cm burunlu dede!!! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 5:55 am

Ordulu 80 yaşındaki Mehmet Gül, 14 santimlik burnu ile görenleri şaşırtıyor.
Kumru’ya bağlı Ortalar köyünde oturan ve çevresindekilerin "Pinokyo Dede" olarak hitap ettiği Mehmet Gül, 14 santimlik burnu ile ilgi çekerken, kendisinin bu durumdan pek şikayet etmediğini söylüyor.
Çocukken oyun sırasında düşüp burun kemiğini kırdığını, bu durumu ailesine söylemediği için zaman içinde burnunun sarktığını anlatan Gül, gençliğinde burnunun uzunluğunun kendisine rahatsız ettiğini, ancak şimdi önemsemediğini belirtti.
Bugüne kadar düzenlenen "uzun burun" yarışmalarına katılmadığını da kaydeden Gül, yarışmalara katılanların 8-9 santimetrelik burun ile birinci olduğunu duyduğunu ifade ederek, "eğer ben katılsaydım kesin birinci olurdum, çünkü şimdiye kadar benden daha uzun burunlu birine rastlamadım" diye konuştu.
Gül’ün yakınları da Mehmet dedenin bu durumuna alıştıklarını, artık olayı kanıksamış olmaları nedeniyle kendileri açısından pek dikkat çekici olmadığını söylediler.
Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/2008/02/1...?prm=0,7579658

14 cm burunlu dede!!!
1 sayfadaki 1 sayfası