Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!

Nefret Ediyorummmmmm!!!!

2 posters
YazarMesaj
kaansdama
Sen yenisin galiba!!!
Sen yenisin galiba!!!

Paylaşım :
Nefret Ediyorummmmmm!!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Nefret Ediyorummmmmm!!!! Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
Nefret Ediyorummmmmm!!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Nefret Ediyorummmmmm!!!! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Erkek
Lakap : yok
Ruh Hali : Nefret Ediyorummmmmm!!!! Ac10
Takımı : Nefret Ediyorummmmmm!!!! E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0
Rep Gücü : 134

Nefret Ediyorummmmmm!!!! Empty
MesajKonu: Nefret Ediyorummmmmm!!!!   Nefret Ediyorummmmmm!!!! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 5:46 am

Herkes magazincilerin üzerine gidiyor da bu programları eleştiren yok.İşin kısacası Kuşum Aydın'dan Seda Sayan'dan ve bunun gibi kadınları bir stüdyoda toplayıp ekranlar karşısında halk içindeki deyimle "Gün" yapanlardan nefret ediyorum...
SweetDream_xD
Moderatör
Moderatör

Paylaşım :
Nefret Ediyorummmmmm!!!! Left_bar_bleue555 / 999555 / 999Nefret Ediyorummmmmm!!!! Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
Nefret Ediyorummmmmm!!!! Left_bar_bleue777 / 999777 / 999Nefret Ediyorummmmmm!!!! Right_bar_bleue

Aktiflik :
Nefret Ediyorummmmmm!!!! Left_bar_bleue888 / 999888 / 999Nefret Ediyorummmmmm!!!! Right_bar_bleue

Ülke : Nefret Ediyorummmmmm!!!! Flag_t11
Erkek
İş/Hobiler : I LoVe Thİs GaMe
Lakap : xD
Ruh Hali : Nefret Ediyorummmmmm!!!! Kustah10
Takımı : Nefret Ediyorummmmmm!!!! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep Gücü : 20035

Nefret Ediyorummmmmm!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Nefret Ediyorummmmmm!!!!   Nefret Ediyorummmmmm!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:12 pm

Hepiniz koca bi pisliksiniz ve bunun sadece ben farkındayım lanet olsun tek sorunum benim zenci sizlerinse beyaz olması değilmi lanet beyazlar Very Happy (opet site süper olmuş moruq)

Nefret Ediyorummmmmm!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası