Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!
Similar topics

Tomas Zapotocny röportajı!!!

YazarMesaj
    Admin
    Admin
    Admin

Paylaşım :
    Tomas Zapotocny röportajı!!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Tomas Zapotocny röportajı!!! Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
    Tomas Zapotocny röportajı!!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Tomas Zapotocny röportajı!!! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ülke : Tomas Zapotocny röportajı!!! Flag_t11
    Erkek
    İş/Hobiler : Spor yapmak
    Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk
    Ruh Hali : Tomas Zapotocny röportajı!!! Relax10
    Takımı : Tomas Zapotocny röportajı!!! 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
    Rep Gücü : 2147483647

Tomas Zapotocny röportajı!!! Empty
    MesajKonu: Tomas Zapotocny röportajı!!!   Tomas Zapotocny röportajı!!! Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:26 am

FLAŞ FLAŞ FLAŞ...Beşiktaş'ın tecrübeli defans oyuncusu Tomas Zapotocny'de sitemize girdi.Ve yine ufak çaplı bir röportaj yapma fırsatı bulduk.Bu öneriyi menajeri aracılığıyla kendisine ilettik ve o da bağırsak enfeksiyonu geçirmesine rağmen neden olmasın dedi.İşte Tomas Zapotocny röportajımız;
    1)Zapo neden Beşiktaş'ı seçtin?Seni isteyen başka kulüpler var mıydı?
    Cvp:Kariyerimde yeni bir sayfa açmak istedim ve buraya geldim iyiki gelmişim.Udinese'dede bir çok maçta Sivok'la beraber oynadık.Benim açımdan bir sıkıntı yoktu bir önceki sezonda.Başka takımlar istedimi sorusuna gelirsek İtalya'dan transfer teklifleri aldım ancak oradaki görevimi tamamladığımı düşündüm ve vizyonumu değiştirerek Beşiktaş'ı seçtim.
    2)Zapo Beşiktaş'ta geldiğin ilk yılda çifte kupa kazandınız nasıl değerlendiriyorsun?
    Cvp:Daha önce Slovan Liberec'tede bu sevinci yaşamıştım o bir ilkti ve kalbimde ayrı bir yeri var ancak bu şampiyonluklarında çok önemi var.Ben hayatım boyunca bu kadar çekişmeli bir lig görmedim.Ayrıca bu çekişmeli lig içinde şampiyon olmak çok çok güzel bir duygu ve yanındada ekstradan Türkiye Kupası gerçekten çok güzel bir duyguydu.
    3)Zapo şampiyonluk kutlamalarındaki sevinç gösterin herkesi büyüledi bunun hakkında ne söyleyeceksin?
    Cvp:(Gülümseyerek)Sivok'la beraber ne yapacağımızı önceden kararlaştırmıştık ve zamanı geldiğinde yaptık gerçekten o günü unutamam hayatımın en güzel günlerinden bir tanesiydi.Biz futbolcular,taraftarlar ve yönetim bu şampiyonluğu hakettik.

Evet Zapotocny röportajımız bu şekilde gelecek günlerde yepyeni röportajlar sitemizde olacaktır.

Kendisinin sağlığına kavuşması dileğiyle...
    http://genchtakimi.hareketforum.com

Tomas Zapotocny röportajı!!!
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -