Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!
Similar topics

Yozgat Bozok Üniversitesi

YazarMesaj
    Admin
    Admin
    Admin

Paylaşım :
    Yozgat Bozok Üniversitesi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Yozgat Bozok Üniversitesi Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
    Yozgat Bozok Üniversitesi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Yozgat Bozok Üniversitesi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ülke : Yozgat Bozok Üniversitesi Flag_t11
    Erkek
    İş/Hobiler : Spor yapmak
    Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk
    Ruh Hali : Yozgat Bozok Üniversitesi Relax10
    Takımı : Yozgat Bozok Üniversitesi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
    Rep Gücü : 2147483647

Yozgat Bozok Üniversitesi Empty
    MesajKonu: Yozgat Bozok Üniversitesi   Yozgat Bozok Üniversitesi Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 12:22 pm

Bulunduğu Şehir: Yozgat
    Eğitim Dili : Türkçe
    Üniversite Türü : Devlet Üniversitesi

Üniversite 17.03.2006 tarih ve 26111 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5467 sayılı Kanunla 2809 sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununa eklenen yeni ek maddelerle kurulan 15 yeni üniversite ile birlikte kurulmuştur.

Üniversite; Erciyes Üniversitesine bağlı olarak 1994-1995 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçen Mühendislik Mimarlık Fakültesi, 1995-1996 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçen Fen Edebiyat Fakültesi, 1995-1996 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, henüz eğitim-öğretime başlamamış olan Ziraat Fakültesi, 1997-1998 yılında faaliyete geçen Sağlık Yüksekokulu, 1976-1977 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan ve 1982 yılında Erciyes Üniversitesine bağlanan Yozgat Meslek Yüksekokulu, Cumhuriyet Üniversitesine bağlı olarak 1997 yılında kurulan ve 1998 yılında eğitim-öğretime başlayan Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu ile Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitülerinden oluşmaktadır.

Ülkemizin en genç üniversitelerinden birisi olan Bozok Üniversitesi gelişimini hızla tamamlamaktadır. Yeni öğretim üyeleri ile desteklenen üniversitemizde öğrenci ve öğretim elemanları için daha iyi şartların sağlanması çalışmaları devam etmektedir.
    http://genchtakimi.hareketforum.com

Yozgat Bozok Üniversitesi
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -