| Next Matches | |
|
|
Yazar | Mesaj |
---|
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches Paz Eyl. 28, 2008 8:29 am | |
| Den Haag - Utrecht
-------------------------------------------------------------------------------- 12:30 AM Beijing - Wuhan
-------------------------------------------------------------------------------- 12:45 AM Shanghai - Qindao
-------------------------------------------------------------------------------- 13:00 AM 1860 Munchen - Ingolstadt -------------------------------------------------------------------------------- Augsburg - Mainz 05 -------------------------------------------------------------------------------- Kaiserslautern - Frankfurt -------------------------------------------------------------------------------- Aachen - Freiburg -------------------------------------------------------------------------------- Wehen Wiebaden - Rot Weiss Ahlen
-------------------------------------------------------------------------------- 01:30 PM Portsmouth - Tottenham -------------------------------------------------------------------------------- Ajax - Vitese -------------------------------------------------------------------------------- Groningen - Feyenoord -------------------------------------------------------------------------------- NEC - Heracles -------------------------------------------------------------------------------- Sparta - Roda JC
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 PM Hibernian - Rangers -------------------------------------------------------------------------------- Roma - Atalanta -------------------------------------------------------------------------------- Catania - Chievo -------------------------------------------------------------------------------- Udinese - Siena -------------------------------------------------------------------------------- Lecce - Cagliari -------------------------------------------------------------------------------- Bologna - Napoli -------------------------------------------------------------------------------- Torino - Lazio -------------------------------------------------------------------------------- Palermo - Reggina -------------------------------------------------------------------------------- Denmark Cup
-------------------------------------------------------------------------------- 03:00 PM Gloria Buzau - Targu Kiu -------------------------------------------------------------------------------- Rubin Kazan - FC Moscow -------------------------------------------------------------------------------- Illychivets Mariupol - Arsenal Kyiv -------------------------------------------------------------------------------- Rapid Wien - Sturm Graz
-------------------------------------------------------------------------------- 03:45 PM Lodz - Lech Poznan -------------------------------------------------------------------------------- Slask Wroclaw - Cracovia Krakow
-------------------------------------------------------------------------------- 04:00 PM Wigan - Manchester City -------------------------------------------------------------------------------- Karlsruher - Wolfsburg -------------------------------------------------------------------------------- Frankfurt - Bielefield -------------------------------------------------------------------------------- Monaco - Lille -------------------------------------------------------------------------------- Atl Bilbao - Getafe -------------------------------------------------------------------------------- Racing Sant - Mallorca
-------------------------------------------------------------------------------- 04:30 PM Denmark Cup
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM Xanthi - Thrasivoulos -------------------------------------------------------------------------------- Otepeni - Gaz Metan -------------------------------------------------------------------------------- Dnkepropetrovsk - Metalurg Zaporozje
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Valencia - Deportivo
-------------------------------------------------------------------------------- 06:10 PM River Plate - Racing Club
-------------------------------------------------------------------------------- 07:00 PM Galatasaray - Konyaspor -------------------------------------------------------------------------------- Rapid Bucharest - Arges Pitesti
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM AC Milan - Inter Milan
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Atl Madrid - Sevilla -------------------------------------------------------------------------------- FC Dallas - DC Utd -------------------------------------------------------------------------------- Bordeaux - St Etienne
-------------------------------------------------------------------------------- 08:15 PM Trofense - Guimaraes
-------------------------------------------------------------------------------- 08:20 PM Estudiante la Plate - Gimnasia la Plate -------------------------------------------------------------------------------- Banfield - Velez Sarsfield
-------------------------------------------------------------------------------- 10:40 PM Godoy Cruz - Boca Juniors -------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Argentina Juniors - Newell Old Boys
En son Admin tarafından C.tesi Nis. 18, 2009 1:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches Ptsi Eyl. 29, 2008 9:51 am | |
| 01:30 PM Mohammedan Sporting - Air India
-------------------------------------------------------------------------------- 04:15 PM Slovan Liberec - Sparta Prague
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Danish Cup -------------------------------------------------------------------------------- Frosinone - Ancona
-------------------------------------------------------------------------------- 07:15 PM Nurnberg - Duisburg
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Rushden - Altrincham -------------------------------------------------------------------------------- Belenenses Lisbon - Leixoes
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Brescia - Parma | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Gelecek Maçlar(Next Matches) Paz Ekim 05, 2008 2:34 pm | |
| 04:30 PM Futsal : Argentina - Ukraine
-------------------------------------------------------------------------------- Futsal : Iran - Libya
-------------------------------------------------------------------------------- Odense - Brondby
-------------------------------------------------------------------------------- Gyori - Zalaegerszeg
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM Austria Bundesliga : all matches
-------------------------------------------------------------------------------- Dinamo Bucharest - Farul Constanta
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Valladolid - Valencia
-------------------------------------------------------------------------------- 06:10 PM Atl Huracan - Independiente
-------------------------------------------------------------------------------- Gimnasia Jujuy - Godoy Cruz
-------------------------------------------------------------------------------- 07:00 PM Fenerbahce - Kayserispor Forum
-------------------------------------------------------------------------------- Politechnica Timisoara - Gloria Bistrata
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Cagliari - AC Milan
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Sporting Lisbon - Porto
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Kansas City - Chicago Fire
-------------------------------------------------------------------------------- Nancy - PSG
-------------------------------------------------------------------------------- Real Madrid - Espanyol
-------------------------------------------------------------------------------- 08:20 PM Boca Juniors - Estudiantes la Plate
-------------------------------------------------------------------------------- 10:40 PM Gimnasia la Plate - River Plate
-------------------------------------------------------------------------------- Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Salı Ekim 14, 2008 7:33 pm | |
| 10:30 AM Australia - Qatar Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- Japan - Uzbekistan Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 12:00 AM UAE - Rep Korea Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 02:30 PM Iran - Korea DPR Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 04:00 PM Russia - Finland Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- 04:30 PM Czech - Slovenia Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM Serbia U21 - Denmark U21
-------------------------------------------------------------------------------- 05:30 PM Georgia - Bulgaria
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Norway - Netherlands Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Israel U21 - Italy U21
-------------------------------------------------------------------------------- France U21 - Germany U21
-------------------------------------------------------------------------------- 06:30 PM Malta - Hungary
-------------------------------------------------------------------------------- 07:00 PM Latvia - Israel Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- Iceland - Macedonia
-------------------------------------------------------------------------------- 07:15 PM Croatia - Andorra
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Belarus - England
-------------------------------------------------------------------------------- Austria - Serbia
-------------------------------------------------------------------------------- Greece - Switzerland Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- Estonia - Turkey
-------------------------------------------------------------------------------- Slovakia - Poland Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Germany - Wales
-------------------------------------------------------------------------------- Belgium - Spain Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- Ireland - Cyprus
-------------------------------------------------------------------------------- 07:50 PM Italy - Montenegro
-------------------------------------------------------------------------------- 08:45 PM Portugal - Albania Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- 10:10 PM Paraguay - Peru Sportbook Streaming : Betfair WillHill | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Gelecek Maçlar(Next Matches) Çarş. Ekim 15, 2008 3:22 pm | |
| 00:15 AM Chile - Argentina Live Streaming on : Cable Football (Sopcast TVAnts)
-------------------------------------------------------------------------------- 01:00 AM Jamaica - Honduras
-------------------------------------------------------------------------------- Cuba - Guatemala
-------------------------------------------------------------------------------- 01:10 AM Tri & Tob - USA
-------------------------------------------------------------------------------- 01:50 AM Brazil - Colombia Live Streaming on : GDTV (Sopcast TVAnts) Cable Football (Sopcast TVAnts)
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 AM Venezuela - Ecuador
-------------------------------------------------------------------------------- 02:30 AM El Salvador - Suriname
-------------------------------------------------------------------------------- 03:00 AM Costa Rica - Haiti
-------------------------------------------------------------------------------- 02:30 PM Futsal : Russia - Brazil Live Streaming on : GDTV (Sopcast TVAnts) Cable Football (Sopcast TVAnts)
-------------------------------------------------------------------------------- 04:30 PM Futsal : Spain - Italy Live Streaming on : GDTV (Sopcast TVAnts) Cable Football (Sopcast TVAnts)
-------------------------------------------------------------------------------- 06:30 PM Petrolul - Rapid Bucharest
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Forest Green Rovers - Cambridge Utd açlar(Next Matches | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Cuma Ekim 17, 2008 6:23 pm | |
| 08:00 AM Gamba Osaka - Jubilo Iwata Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 09:00 AM Newcastle Jets - Melbourne Victory Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- Luch Energiya - Tom Tomsk
-------------------------------------------------------------------------------- Soccer AM
-------------------------------------------------------------------------------- 12:00 AM Iran U16 - Korea U16
-------------------------------------------------------------------------------- 12:30 AM Inverness - Celtic
-------------------------------------------------------------------------------- 12:45 AM Middlesbrough - Chelsea
-------------------------------------------------------------------------------- 01:00 PM AIK - Norrkoping
-------------------------------------------------------------------------------- 01:30 PM Lokomotive Sofia - Litex Lovech
-------------------------------------------------------------------------------- 01:45 PM Spartak Nalchik - Zenit St Petersburg
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 PM Aalborg - Nordsjaelland
-------------------------------------------------------------------------------- Shakhtar Donestk - Krivoj Rog
-------------------------------------------------------------------------------- Honved Budapest - Haladas
-------------------------------------------------------------------------------- Empoli - Parma
-------------------------------------------------------------------------------- Bursaspor - Antalyaspor Turkish Forum
-------------------------------------------------------------------------------- 02:15 PM Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Polonia Bytom - Belchatow
-------------------------------------------------------------------------------- 02:30 PM Werder Bremen - Dortmund Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Karlsruher - Bayern Munchen Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Hertha Berlin - Stuttgart Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Koln - Energie Cottbus Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Frankfurt - Leverkusen Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Hannover - Hoffenheim Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Wolfsburg - Beilefield Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- 02:45 PM Iraklis Saloniki - Ergotelis Heraklion
-------------------------------------------------------------------------------- 03:00 PM Rangers - Dundee Utd
-------------------------------------------------------------------------------- Arsenal - Everton
-------------------------------------------------------------------------------- Liverpool - Wigan
-------------------------------------------------------------------------------- Aston Villa - Portsmouth
-------------------------------------------------------------------------------- Bolton - Blackburn
-------------------------------------------------------------------------------- Fulham - Sunderland
-------------------------------------------------------------------------------- Farul Constanta - Timisaora
-------------------------------------------------------------------------------- 04:00 PM Metalist Kharkiv - Arsenal Kyiv
-------------------------------------------------------------------------------- Saturn Moscow -Spartak Moscow Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- Horsens - Copenhagen
-------------------------------------------------------------------------------- 04:30 PM Slask Wroclaw - Gdynia SSA
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM Austria Bundesliga - All games Sportbook Streaming : Bwin
-------------------------------------------------------------------------------- Fiorentina - Reggina Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- Politechnica Lazi - Brasov
-------------------------------------------------------------------------------- Kayserispor - Fenerbahce
-------------------------------------------------------------------------------- Panionios Athens - Aris Thressaloniki
-------------------------------------------------------------------------------- 05:15 PM LKS Lodz - Legia Warsaw
-------------------------------------------------------------------------------- 05:20 PM Crystal Palace - Barnsley
-------------------------------------------------------------------------------- 05:30 PM Man Utd - WBA
-------------------------------------------------------------------------------- 05:45 PM Twente - Heracles
-------------------------------------------------------------------------------- 06:45 PM NAC - PSV
-------------------------------------------------------------------------------- Wisla Krakow - Piast Gliwice
-------------------------------------------------------------------------------- Roda JC - Heerenveen
-------------------------------------------------------------------------------- 07:00 PM Atl Madrid - Real Madrid
-------------------------------------------------------------------------------- 07:15 PM Dukla Banska - Slovan Bratislava
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Napoli - Juventus Sportbook Streaming : Bet365 Betfair WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Ajax - Groningen
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Lyon - Lille
-------------------------------------------------------------------------------- Colon Santa Fe - Independiente
-------------------------------------------------------------------------------- 08:30 PM Toronto FC - Chicago Fire Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 09:00 PM Espanyol - Villarreal
-------------------------------------------------------------------------------- 10:20 PM San Lorenzo - San Martin
-------------------------------------------------------------------------------- Botafogo - Santos Sportbook Streaming : WillHill
-------------------------------------------------------------------------------- Figuirense - Ipatinga
-------------------------------------------------------------------------------- Internacional - Atl Paranaense
-------------------------------------------------------------------------------- 10:45 PM Tigre - Lanus | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Çarş. Ekim 22, 2008 6:35 pm | |
| 01:00 AM Internacional - Boca Juniors Sportbook Streaming : Bet365 Betfair -------------------------------------------------------------------------------- Palmeiras Sao Paulo - Argentina Juniors Sportbook Streaming : Bet365 Betfair -------------------------------------------------------------------------------- Goais - Vasco da Gama
-------------------------------------------------------------------------------- 03:00 AM Houston Dynamo - Pumas UNAM
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM CSKA Moscow - Deportivo
-------------------------------------------------------------------------------- 05:15 PM Schalke - PSG Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 06:10 PM Udinese - Tottenham Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 07:15 PM Galatasaray - Olympiacos Piraeus Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Hertha Berlin - Benfica Lisbon
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Copenhagen - St Etienne -------------------------------------------------------------------------------- Dinamo Zagreb - NEC -------------------------------------------------------------------------------- Rosenborg - Club Brugge -------------------------------------------------------------------------------- Nancy - Feyenoord Sportbook Streaming : Bet365 Betfair -------------------------------------------------------------------------------- Heereveen - AC Milan
-------------------------------------------------------------------------------- 08:05 PM Sporting Braga - Portsmouth
-------------------------------------------------------------------------------- 08:15 PM Aston Villa - Ajax
-------------------------------------------------------------------------------- 11:30 PM Gremio - Sports Recife -------------------------------------------------------------------------------- Flamengo - Coritiba -------------------------------------------------------------------------------- Sao Paulo - Vitoria Salvador | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Çarş. Ekim 29, 2008 8:03 pm | |
| 00:00 AM DC United - CD Marathon -------------------------------------------------------------------------------- Club Deportivo Motagua - Cruz Azul
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 AM Pumas UNAM - San Francisco
-------------------------------------------------------------------------------- 03:00 AM Tauro FC - PR Islanders
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 PM Ankaraspor - Galatasaray
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Besiktas - Antalyaspor
-------------------------------------------------------------------------------- 07:00 PM Graafschap - Utrecht
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Salisbury City - Crawley Town
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Real Union - Real Madrid
-------------------------------------------------------------------------------- 10:30 PM Sport Recife - Santos -------------------------------------------------------------------------------- Vasco da Gama - Atl Paranaense -------------------------------------------------------------------------------- Figueirense - Fluminense
-------------------------------------------------------------------------------- 11:30 PM NE Revolution - Chicago Fire | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) C.tesi Kas. 01, 2008 7:44 pm | |
| 06:00 AM Newcastle Jets - Queensland Roar Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 AM Perth Glory - Wellington Phoenix Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 09:00 AM Luch Energiya - Amkar Perm
-------------------------------------------------------------------------------- 11:15 AM Saturn Moscow - Rubin Kazan
-------------------------------------------------------------------------------- 11:30 AM Roda JC - Feyenoord
-------------------------------------------------------------------------------- 12:00 PM Otelui Galati - Politehnica Timisoara Live Streaming on : Sopcast Sopcast Other Streaming on : Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 01:00 PM Germany Bundesliga 2 - All matches Sportbook Streaming : BWIN -------------------------------------------------------------------------------- Kayserispor - Besiktas -------------------------------------------------------------------------------- Nordsjaelland - Esbjerg Live Streaming on :TVU TVU
-------------------------------------------------------------------------------- 01:15 PM Derby - Nottingham Forest
-------------------------------------------------------------------------------- 01:30 PM Utrecht - Heracles -------------------------------------------------------------------------------- Sparta - NEC -------------------------------------------------------------------------------- Gornik Zabrze - GSK Belchatow -------------------------------------------------------------------------------- Spartak Nalchik - Tom Tomsk
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 PM Udinese - Genoa -------------------------------------------------------------------------------- Siena - Fiorentina -------------------------------------------------------------------------------- Lazio - Catania -------------------------------------------------------------------------------- Palermo - Chievo -------------------------------------------------------------------------------- Sampdoria - Torino -------------------------------------------------------------------------------- Atalanta - Lecce -------------------------------------------------------------------------------- Cagliari - Bologna -------------------------------------------------------------------------------- Hearts - Celtic
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 PM Vorskla Poltava - Metalurg Donetsk -------------------------------------------------------------------------------- AIK - Helsinborg
-------------------------------------------------------------------------------- 02:30 PM Austria Wien - Sturm Graz Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 02:45 PM AEK Athens - Asteras Tripolis Other Streaming on : Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 03:00 PM Aarhus - Midtjylland Live Streaming on :TVU TVU
-------------------------------------------------------------------------------- 03:45 PM Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow
-------------------------------------------------------------------------------- 04:00 PM Dortmund - Bochum Sportbook Streaming : BWIN -------------------------------------------------------------------------------- Mglad - Frankfurt Sportbook Streaming : BWIN -------------------------------------------------------------------------------- Bolton - Manchester City -------------------------------------------------------------------------------- Le Harve - Monaco -------------------------------------------------------------------------------- Rennes - Sochaux -------------------------------------------------------------------------------- Wisla Krakow - Ruch Chorzow -------------------------------------------------------------------------------- Espanyol - Osasuna -------------------------------------------------------------------------------- Valladolid - Sevilla -------------------------------------------------------------------------------- Rec Huelva - Getafe -------------------------------------------------------------------------------- Sporting Gijon - Numancia -------------------------------------------------------------------------------- Terek Groznyi - FC Moscow -------------------------------------------------------------------------------- Dnjper Dnjepropetrovsk - Krivoj Rog
-------------------------------------------------------------------------------- 04:30 PM Vejle BK - Copenhagen
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM Galatasaray - Gaziantepspor -------------------------------------------------------------------------------- Olympiacos Piraeus - Ergotelis Hearklion -------------------------------------------------------------------------------- Iraklis Saloniki - PAIK Saloniki
-------------------------------------------------------------------------------- 05:10 PM Newell Old Boys - Rosario Central Other Streaming on : Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV -------------------------------------------------------------------------------- Gimnasia la Plate - Arsenal Sarandi Other Streaming on : Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Legia Warsaw - Lechia Gdansk
-------------------------------------------------------------------------------- 06:30 PM Rapid Bucharest - Gloriz Buzau Live Streaming on : Sopcast Sopcast Other Streaming on : Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 07:20 PM Boca Juniors - San Lorenzo Other Streaming on : Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM AC Milan - Napoli
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Vitoria Guimaraes - Benfica
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Lyon - Le Mans -------------------------------------------------------------------------------- Real Betis - Deportivo
-------------------------------------------------------------------------------- 09:40 PM Racing Club - Velez Sarsfield -------------------------------------------------------------------------------- Gimnasia de Jujuy - Banfield
-------------------------------------------------------------------------------- 10:00 PM Real Salt Lake - Chivas USA | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Cuma Kas. 07, 2008 9:45 pm | |
| 02:30 PM germany Hamburger - Dortmund Sportbook Streaming : BWIN Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) germany Bochum - Werder Bremen Sportbook Streaming : BWIN germany Wolfsburg - Energie Cottbus Sportbook Streaming : BWIN germany Karlsruher - Leverkusen Sportbook Streaming : BWIN germany Bielefield - Mglad Sportbook Streaming : BWIN russia Shinnik - Saturn Moscow 02:45 PM greece Panserraikos - Heraklion 03:00 PM england Hull City - Bolton Live Streaming : Starsports Taiwan (TVAnts) england Wigan - Stoke City Live Streaming : Starsports (Sopcast TVU) england Sunderland - Portsmouth england West Ham - Everton Live Streaming : ESPN Philippines (Sopcast) scotland Celtic - Motherwell Other Streaming : Justin TV poland Wisla Krakow - LKS Lodz Live Streaming : Polish Public (Sopcast Sopcast Sopcast TVAnts) SLT (Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV england Leicestes City - Stevenage Borough denmark Tavriya Simferopol - Shakhtar Donestk Live Streaming : Danish Delight 2 (TVU) Danish Delight (TVU TVU) 04:00 PM denmark Erbjerg - Odense Live Streaming : Danish Delight 2 (TVU) Danish Delight (TVU TVU) 04:30 PM poland Polonia Warsaw - Bialystok Live Streaming : Polish Public (Sopcast Sopcast Sopcast TVAnts) SLT (Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV 05:00 PM italy Torino - Palermo Sportbook Streaming : Bet365 Betfair Live Streaming : Cable Sports (Sopcast TVAnts Uusee) CCTV 5 (Sopcast TVAnts TVU) greece PAOK Saloniki - Panionios Athens greece Xanthi - AEK Athens austria Austra Bundeliga - All matches Sportbook Streaming : BWIN turkey Trabzonspor - Hacettepe Forum Live Streaming : Best P2P (TVU) Other Streaming : Justin TV Justin TV ukraine Metalurg Donestk - Metalurg Zaporozje Live Streaming : Sopcast TVAnts 05:20 PM england Southampton - Bristol City Live Streaming : GDTV (Sopcast TVAnts Uusee) 05:30 PM england Liverpool - West Brom Live Streaming : Starsports (Sopcast TVU) Starsports Taiwan (TVAnts) 05:45 PM netherlands NEC - PSB Live Streaming : Pensfanholland (Sopcast) Tele 2 (Sopcast) Eredivisie (TVU) 06:00 PM france Monaco - Lyon denmark Herfolge - Thisted Live Streaming : Danish Delight 2 (TVU) Danish Delight (TVU TVU) 06:10 PM argentina Colon Santa Fe - Tigre Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV 06:30 PM romania Politehnica Timisoara - Dinamo Bucharest Live Streaming : Solaris (Sopcast) GSP (Sopcast Sopcast Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV 06:45 PM poland Ruch Chorzow - Gdynia SSA Live Streaming : Polish Public (Sopcast Sopcast Sopcast TVAnts) SLT (Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV 07:00 PM spain Real Madrid - Malaga Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) CCTV 5 (Sopcast TVAnts TVU) 07:20 PM argentina Godoy Cruz - Argentina Juniors Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV 07:30 PM italy Bologna - Roma Sportbook Streaming : Bet365 Betfair 07:45 PM netherlands Willem II - Roda JC Live Streaming : Pensfanholland (Sopcast) Tele 2 (Sopcast) Eredivisie (TVU) 08:00 PM france Nantes - Toulouse 08:40 PM argentina Velez Sarsfield - Gimnasia la Plate Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV 09:00 PM spain Barcelona - Real Valladolid Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) GDTV (Sopcast TVAnts Uusee) 11:10 PM argentina Estudiante la Plate - Independiente Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV SUNDAY - 9 November (Listing in London time ) Refresh for update channel What's on Setanta Sports 1 now? or Sky Sports 1? Listing of cable TV schedule for all sports that live telecast in the UK. 00:30 AM usa Columbus Crew - Kansas City Wizards Sportbook Streaming : Bet365 Betfair 03:30 AM usa Real Salt Lake - Chivas USA Sportbook Streaming : Bet365 Betfair 08:00 AM australia Perth Glory FC - Newcastle Jets Sportbook Streaming : Bet365 Betfair 11:00 AM russia Amkar Perm - Zenit Petersburg 12:00 PM romania Brasov - CFR Cluj Live Streaming : Solaris (Sopcast) GSP (Sopcast Sopcast Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV 01:00 PM germany Germany Bundesliga 2 - All matches Sportbook Streaming : BWIN turkey Ankaraspor - Eskiesehirspor Forum Live Streaming : Best P2P (TVU) Other Streaming : Justin TV Justin TV denmark Horsens - Aarhus Live Streaming : Danish Delight 2 (TVU) Danish Delight (TVU TVU) russia Spartak Moscow - Lokomotive Moscow Sportbook Streaming : Bet365 Betfair 01:30 PM england Blackburn - Chelsea Live Streaming : ESPN Philippines (Sopcast) netherlands Ajax - Sparta Live Streaming : Pensfanholland (Sopcast) Tele 2 (Sopcast) Eredivisie (TVU) netherlands Feyenoord - Utrecht Live Streaming : Pensfanholland (Sopcast) Tele 2 (Sopcast) Eredivisie (TVU) netherlands AZ Alkmaar - Twente Live Streaming : Pensfanholland (Sopcast) Tele 2 (Sopcast) Eredivisie (TVU) russia Dinamo Moscow - Luch Energiya 02:00 PM scotland Kilmarnock - Rangers Other Streaming : Justin TV england Havant and Waterlooville - Brentford italy Chievo - Juventus Sportbook Streaming : BWIN Live Streaming : Cable Sports (Sopcast TVAnts Uusee) GDTV (Sopcast TVAnts Uusee) italy Inter Milan - Udinese Sportbook Streaming : Bet365 Betfair Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) CCTV 5 (Sopcast TVAnts TVU) italy Lazio - Siena Sportbook Streaming : Bet365 Betfair italy Fiorentina - Atalanta italy Napoli - Sampdoria italy Genoa - Reggina italy Catania - Cagliari ukraine Chernomorets Odessa - Vorskla Poltava Live Streaming : Sopcast TVAnts 02:45 PM greece Ergotelis Heraklion - AEL Larissa 03:00 PM england Aston Villa - Middlesbrough england Manchester City - Tottenham Live Streaming : Starsports (Sopcast TVU) romania Arges Pitesti - Farul Constanta Live Streaming : Solaris (Sopcast) GSP (Sopcast Sopcast Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV denmark Copenhagen - SodnerjyskE Live Streaming : Danish Delight 2 (TVU) Danish Delight (TVU TVU) 03:30 PM netherlands den Haag - Heerenveen Live Streaming : Pensfanholland (Sopcast) Tele 2 (Sopcast) Eredivisie (TVU) 03:45 PM poland Wodzislaw Slaski - Gornik Zabrze Live Streaming : Polish Public (Sopcast Sopcast Sopcast TVAnts) SLT (Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV 04:00 PM england Fulham - Newcastle germany Schalke - Bayern Munchen Sportbook Streaming : BWIN Live Streaming : Cable Sports (Sopcast TVAnts Uusee) germany Hertha Berlin - Hoffenheim Sportbook Streaming : BWIN germany Frankfurt - Stuttgart Sportbook Streaming : BWIN spain Villarreal - Almeria spain Mallorca - Atl Bilbao spain Osasuna - Atl Madrid Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) GDTV (Sopcast TVAnts Uusee) spain Deportivo - Espanyol spain Numancia - Real Betis spain Racing Sant - Sporting Gijon poland Lechia Gdansk - Lech Poznan Live Streaming : Polish Public (Sopcast Sopcast Sopcast TVAnts) SLT (Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV france Valanciennes - Nancy france St Etienne - Rennes ukraine Dynamo Kiev - FC Lviv Live Streaming : Sopcast TVAnts russia Rubin Kazan - Terek Groznyi 04:30 PM denmark Brondby - Aalborg Live Streaming : Danish Delight 2 (TVU) Danish Delight (TVU TVU) 05:00 PM romania Otopeni - Vaslui Live Streaming : Solaris (Sopcast) GSP (Sopcast Sopcast Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV greece Iraklis Saloniki - Levadiakos greece Panathinaikos - Piraeus turkey Fenerbahce - Galatasaray Forum Live Streaming : Best P2P (TVU) Other Streaming : Justin TV Justin TV 05:10 PM argentina San Lorenzo - Gimnasia Jujuy Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV 06:00 PM spain Sevilla - Rec Huelva Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) CCTV 5 (Sopcast TVAnts TVU) 07:00 PM usa Houston Dynamo - NY Red Bulls Sportbook Streaming : Bet365 Betfair 07:20 PM argentina Arsenal Sarandi - Boca Juniors Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV 07:30 PM italy Lecce - AC Milan Sportbook Streaming : Bet365 Betfair romania Rapid Bucharest - Steaua Bucharest Live Streaming : Solaris (Sopcast) GSP (Sopcast Sopcast Sopcast) Other Streaming : Justin TV Justin TV 08:00 PM spain Getafe - Valencia Live Streaming : Cable Football (Sopcast TVAnts Uusee) france PSG - Lille 08:45 PM portugal Sporting Lisbon - FC Porto 09:40 PM argentina San Martin - Racing Club Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV argentina River Plate - Atl Huracan Other Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Derbi burada... C.tesi Kas. 08, 2008 7:55 pm | |
| Derbi maçı yarın donmadan burada seyredebilirsiniz üye olun sizde karlı çıkın | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) C.tesi Kas. 15, 2008 3:22 pm | |
| 07:10 PM Atl Huracan - Rosaio Central
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Palermo - Inter Milan Sportbook Streaming : Bet365 Betfair BWIN Live Streaming on : Sopcast TVAnts
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Roda JC - NEC
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Lille - St Etienne
-------------------------------------------------------------------------------- 08:30 PM Sporting Lisbon - Leixoes Sportbook Streaming : BWIN Live Streaming on : Octoshape
-------------------------------------------------------------------------------- 09:00 PM Valencia - Sporting Gijon Live Streaming on : Sopcast Sopcast TVAnts TVAnts TVU
-------------------------------------------------------------------------------- 09:20 PM Tigre - Godoy Cruz -------------------------------------------------------------------------------- Gimnasia de Jujuy - Arsenal Sarandi
-------------------------------------------------------------------------------- 11:30 PM Racing Club - Colon Santa Fe -------------------------------------------------------------------------------- Newells Old Boys - San Lorenzo | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Perş. Kas. 20, 2008 5:08 pm | |
| 07:30 PM germany Karlsruher - Dortmund Sportbook Streaming : BWIN 07:45 PM netherlands Volendam - Roda JC italy Piacenza - Acellino 08:30 PM portugal Rio Ave - Leixoes Sportbook Streaming : Bet365 Betfair | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Paz Kas. 23, 2008 10:39 am | |
| Sunderland - West Ham -------------------------------------------------------------------------------- Mallorca - Malaga -------------------------------------------------------------------------------- Numancia - Atl Madrid -------------------------------------------------------------------------------- Osasuna - Almeria -------------------------------------------------------------------------------- Racing Sant - Espanyol -------------------------------------------------------------------------------- Sporting Gijon - Real Betis -------------------------------------------------------------------------------- Monaco - Le Mans -------------------------------------------------------------------------------- Dnjepropetrovsk - Tavriya Simferopol
-------------------------------------------------------------------------------- 04:30 PM Copenhagen - Aarhus
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM PAOK Saloniki - AEL Larissa -------------------------------------------------------------------------------- Xanthi - Aris Thessaloniki -------------------------------------------------------------------------------- Arges Pitesti - Otelul Galati -------------------------------------------------------------------------------- Besiktas - Eskisehirspor -------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Barcelona - Getafe -------------------------------------------------------------------------------- Vitoria Guimaraes - Pacos Ferreira
-------------------------------------------------------------------------------- 07:00 PM Unirea Urziceni - Politehnica Lasio -------------------------------------------------------------------------------- Slavia Prague - Teplice
-------------------------------------------------------------------------------- 07:20 PM River Plate - Argentina Juniors
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Torino - AC Milan
-------------------------------------------------------------------------------- 07:50 PM Velez Sarsfield - Gimnasia Jujuy
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Deportivo - Atl Bilbao -------------------------------------------------------------------------------- Marseille - Lille
-------------------------------------------------------------------------------- 08:15 PM Academia Coimbra - Benfica
-------------------------------------------------------------------------------- 08:30 PM NY Red Bulls - Columbus Crew
-------------------------------------------------------------------------------- 09:40 PM San Martin - Boca Juniors -------------------------------------------------------------------------------- Estudiantes la Plate - Tigre | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Next Matches(Gelecek Maçlar) Çarş. Kas. 26, 2008 3:57 pm | |
| 07:00 PM (W) USA - China (W) -------------------------------------------------------------------------------- (W) Argentina - France (W)
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Bordeaux - Chelsea -------------------------------------------------------------------------------- Liverpool - Marseille -------------------------------------------------------------------------------- CFR Cluj - Roma -------------------------------------------------------------------------------- Inter Milan - Panathinaikos -------------------------------------------------------------------------------- Anorthosis Famagusta - Werder Bremen -------------------------------------------------------------------------------- Sporting Lisbon - Barcelona netherlands -------------------------------------------------------------------------------- Shakhtar Donetsk - Basel -------------------------------------------------------------------------------- Atl Madrid - PSV
-------------------------------------------------------------------------------- 10:00 PM (W) England - New Zealand (W) -------------------------------------------------------------------------------- (W) Nigeria - Chiles (W) | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: gelecek maçların listesi Cuma Ara. 12, 2008 1:51 pm | |
| 05:00 PM Germany Bundesliga 2 - All matches Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Genclerbirligi - Galatasaray FORUM
-------------------------------------------------------------------------------- 06:30 PM Austria Karnten - RB Salzburg Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Dortmund - Mgladbach Sportbook Streaming : BWIN -------------------------------------------------------------------------------- Mechelen - Germinal Beerschot Sportbook Streaming : Bet365
-------------------------------------------------------------------------------- 07:45 PM Albinoleffe - Frosinone Calcio Live Streaming : Justin TV -------------------------------------------------------------------------------- Ajax - NAC | |
|
| |
Admin Admin
Paylaşım : Çalışkanlık : Aktiflik : Ülke : Mesaj Sayısı : 19477 Yaş : 32 Nerden : BURSA İş/Hobiler : Spor yapmak Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk Ruh Hali : Takımı : Rep Gücü : 2147483647 Kayıt tarihi : 31/07/08
| Konu: Geri: Next Matches Paz Ara. 14, 2008 11:47 am | |
| 08:00 AM Queensland Roar - Newcastle Jets Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 10:45 AM Adelaide Utd - Gamba Osaska Sportbook Streaming : Bet365 Betfair P2P Streaming : Sopcast TVAnts TVU TVU Live Streaming : Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 11:30 AM Vitesse - PSV P2P Streaming : TVAnts TVAnts TVAnts TVAnts Live Streaming : Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 12:00 PM Club Brugge - Standard Liege Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 01:00 PM Germany Bundesliga 2 - All matches Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 01:30 PM Portsmouth - Newcastle P2P Streaming : Sopcast TVAnts TVAnts TVU Uusee Veetle -------------------------------------------------------------------------------- Groningen - Twente P2P Streaming : Sopcast
-------------------------------------------------------------------------------- 02:00 PM Inter Milan - Chievo -------------------------------------------------------------------------------- Genoa - Atalanta -------------------------------------------------------------------------------- Roma - Cagliari -------------------------------------------------------------------------------- Udinese - Lazio -------------------------------------------------------------------------------- Reggina - Sampdoria -------------------------------------------------------------------------------- Palermo - Siena -------------------------------------------------------------------------------- Fiorentina - Catania -------------------------------------------------------------------------------- Serbia - Poland
-------------------------------------------------------------------------------- 02:30 PM Rapid Wien - LASK Linz Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 02:45 PM Thrasivoulos - Panionios Athens -------------------------------------------------------------------------------- Panathinaikos - Panserraikos
-------------------------------------------------------------------------------- 04:00 PM Chelsea - West Ham -------------------------------------------------------------------------------- Hoffenheim - Schalke Sportbook Streaming : BWIN -------------------------------------------------------------------------------- Getafe - Mallorca -------------------------------------------------------------------------------- Rec Huelva - Osasuna -------------------------------------------------------------------------------- Real Valladolid - Deportivo -------------------------------------------------------------------------------- Malaga - Numancia -------------------------------------------------------------------------------- Almeria - Racing Santander -------------------------------------------------------------------------------- Atl Bilbao - Sporting Gijon -------------------------------------------------------------------------------- Nice - Lille -------------------------------------------------------------------------------- Le Havre - Lorient
-------------------------------------------------------------------------------- 05:00 PM Fenerbahce - Antalyaspor FORUM -------------------------------------------------------------------------------- Aris Thessaloniki - AEK Athens -------------------------------------------------------------------------------- Ergotelis Heraklion - OFI Heraklion -------------------------------------------------------------------------------- Roeselare - Anderlecht Sportbook Streaming : Bet365 Betfair
-------------------------------------------------------------------------------- 06:00 PM Sevilla - Villarreal -------------------------------------------------------------------------------- Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes
-------------------------------------------------------------------------------- 07:20 PM Boca Juniors - Colon Santa Fe Live Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV
-------------------------------------------------------------------------------- 07:30 PM Juventus - AC Milan Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 08:00 PM Atl Madrid - Real Betis -------------------------------------------------------------------------------- Lyon - Marseille
-------------------------------------------------------------------------------- 08:15 PM Sporting Lisbon - Maritimo Funchal Sportbook Streaming : BWIN
-------------------------------------------------------------------------------- 09:49 PM Godoy Cruz - Rosario Central Live Streaming : Justin TV Justin TV Justin TV Justin TV | |
|
| |
| Next Matches | |
|