Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!

2.Cemal Nalga Vakası!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Paylaşım :
2.Cemal Nalga Vakası!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 9992.Cemal Nalga Vakası!! Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
2.Cemal Nalga Vakası!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 9992.Cemal Nalga Vakası!! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ülke : 2.Cemal Nalga Vakası!! Flag_t11
Erkek
İş/Hobiler : Spor yapmak
Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk
Ruh Hali : 2.Cemal Nalga Vakası!! Relax10
Takımı : 2.Cemal Nalga Vakası!! 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Rep Gücü : 2147483647

2.Cemal Nalga Vakası!! Empty
MesajKonu: 2.Cemal Nalga Vakası!!   2.Cemal Nalga Vakası!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 1:51 pm

Yaklaşık iki ay önce ENKA Tesisleri'nde gerçekleştirilen Yıldızlar Ligi Eleme Kademesi yarışlarında Galatasaray'ın başka bir sporcunun lisansıyla kaçak atlet yarıştırdığı ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi'nden Ali Erdoğan'ın haberine göre; 400 metre engellide 1995 doğumlu Mert Baş'ın lisansıyla, 1992 doğumlu Tugay Levent kaçak olarak yarışa sokuldu. Mert Baş, o müsabakada koşmazken, onun adına yarışıp seriler sonucunda 12. olan Tugay Levent'in 1.03.15'lik derecesi Mert Baş'ın ismiyle müsabaka sonuçları listesine yazıldı. Mert Baş'ın lisansıyla koşan Tugay Levent'in aynı zamanda atletizm genç takımı kaptanı olduğu öğrenildi.

"BEN HİÇ YARIŞMADIM"

Mert Baş konuyla ilgili olarak ilginç açıklamalar yaparken, aynı olayın Trabzon'daki bir yarışta da tekrarlanmış olabileceğinin ipuçlarını verdi: "Ben Beykoz Ortaçeşmespor Kulübü'nde futbol oynuyorum. Galatasaray adına ne ENKA'da ne de Trabzon'da yapılan atletizm müsabakalarında yarıştım. Çünkü Trabzon'a hayatımda hiç gitmedim."

CEMAL NALGA OLAYI

Basketbol tarihine Cemal Nalga Skandalı ya da Nalgagate olarak geçen skandal 2009'da yaşanmıştı. Sezon öncesi Cibona Zagreb ile oynanan hazırlık maçında kavga ettiği için 5 maç ceza alan Galatasaraylı Cemal Nalga, sarı-kırmızılı takımın Almanya'da katıldığı bir hazırlık turnuvasında Tufan Ersöz'ün formasını giyerek sahaya çıkmış ve maç istatistiğinde de bu isimle yer almıştı.

Olayın ortaya çıkmasıyla patlayan skandal sonucu Cemal 2 yıl ceza almış ve kariyerini yurtdışında sürdürmüştü. O dönemin antrenörü Okan Çevik ve teknik heyetin de G.Saray ile ilişkisi kesilmişti.
http://genchtakimi.hareketforum.com

2.Cemal Nalga Vakası!!
1 sayfadaki 1 sayfası