Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde çalan müziği değiştirmek senin elinde söyle istediğin şarkıyı 1 hafta onu çalalım...Sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmındaki Müzik istek hattı adlı konuya bir mesaj atmanız yeterli... ...Sitemiz 3 Yaşında...Bilge Kaan ÖZKAN'ın sahip olduğu internet sitesi Gench Takımı'na hoşgeldiniz!!Sitemizin Admin'i Bilge Kaan ÖZKAN'ın bizzat kendisinin yaptığı Grafite,Zapotocny,Kewell röportajlarına sitemizin röportaj bölümünden ulaşabilirsiniz!Ayrıca sitemizin moderatör alımları başlamıştır.Moderatör olmak isteyen üyelerimiz sitemizin en altındaki Soru ve Görüşleriniz kısmına mesaj bırakabilirler...Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...Wink
Turkcell Süper Lig ve diğer liglerin maçlarını izlemek için lütfen sitemize üye olunuz!!!
Similar topics

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Paylaşım :
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Right_bar_bleue

Çalışkanlık :
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ülke : Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Flag_t11
Erkek
İş/Hobiler : Spor yapmak
Lakap : Opet - Bill Gates - Abdül - Feyk
Ruh Hali : Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Relax10
Takımı : Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Rep Gücü : 2147483647

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Empty
MesajKonu: Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi   Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 12:17 pm

Bulunduğu Şehir: Burdur
Eğitim Dili : Türkçe
Üniversite Türü : Devlet Üniversitesi

20 Temmuz 1982 tarih ve 41 sayılı kanun hükmünde kararname ile kurulan Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanan Burdur Eğitim Yüksekokulu ve Burdur Meslek Yüksekokulu ile yola çıkılan oluşum, 1992 yılında 3837 sayılı yasa ile kurulan Süleyman Demirel Üniversitesi'ne bağlanarak devam etmiştir.

Süleyman Demirel Üniversitesi'ne bağlı olunan süreçte iki birime ilave olarak Burdur Sağlık Yüksekokulu, Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu, Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Ağlasun Meslek Yüksekokulu, Gölhisar Meslek Yüksekokulu kurulmuştur.

01.03.2006 tarih ve 5467 sayılı kanunla Akdeniz Üniversitesi'ne bağlı Veteriner Fakültesi ve yeni kurulan Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü de bu oluşuma katılmıştır.

Kütüphane:

Kütüphane; eğitim ,kültür ve hızla ilerleyen bilimsel teknolojinin temel bilgi üretimini, bilgi akışını düzenleyen ve araştırmacılara bu yönde hizmet vermek için kurulmuştur. Üniversite öğrencisine, akademisyen ve idari personeline çağın gerektirdiği teknoloji ile hizmet vermek çabası içerisinde olacaktır. Çünkü bilgi her geçen gün katlanarak büyükmekte ve bilgiyi elinde tutan ülkeler ve üniversiteler dünya genelinde kabul görmektedirler.

Kütüphanenin temeli Kız İlköğretmen Okulu’na dayanmaktadır. Daha sonra Akdeniz Üniversitesi Burdur Eğitim Yüksek Okulu çatısı altında hizmet vermiştir. 1992 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi’ne Burdur Eğitim Fakültesi olarak bağlanmıştır. Bugüne kadar da Burdur Eğitim Fakültesi çatısı altında hizmet vermiş ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin kurulmasıyla merkez kütüphane olarak hizmetini sürdürecektir. Kütüphane bilgi kaynaklarını düzenli olarak kullanıma açık olan ödünç verme ve danışma hizmetinin verildiği 40 kişilik oturma kapasiteli araştırma birimidir.
http://genchtakimi.hareketforum.com

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burdur Yemekleri